a_potisk_textilu_C

Potisk textilu

POTISK TEXTILU SÍTOTISKEM...

Pro potisk textilu je sítotisk tou nejlepší volbou. Tisk se nesepírá ani při častém praní a trvale zachovává barevné odstíny. Umožňuje i tisk velkých formátů a atypické umístění tisku. A navíc již u malých nákladů je cenově velmi výhodný.

potisk_textil_01u_slidilove potisk_textilu_semtex_01

OD JEDNOBAREVNÉHO PO PLNOBAREVNÝ RASTROVÝ TISK...

Textil potiskujeme přímými barvami, které jsou dány vzorníkem barev Pantone C. Také tisk barevných rastrových předlohy vychází z tohoto barevného systému. Technologie separace umožňuje vytvoření plynulých přechodů a prolnutí těchto barev. Výhodou je bezproblémový tisk i na tmavých látkách. Další variantou je tisk v barevném systému CMYK, vhodný pouze pro potisk světlých látek.

 potisk_textilu_discharge  potisk_textilu_zoo-praha_01

JEMNÝ A PRODYŠNÝ TISK DISCHARGE...

Při potisku tmavých látek se běžně používá spodní bílá barva pro překrytí barvy textilu. Vysoký nános barev pak vytváří na textilu tvrdou „placku“. Tomu se lze vyhnout použitím leptací báze discharge místo spodní bílé barvy. Leptací báze v místě tisku odbarví textil a výsledný tisk je pak prodyšný a na omak jemný.

 potisk_textilu_ab  potisk_textilu_dny-NATO_01

TISKOVÉ EFEKTY...

Sítotisk umožňuje aplikovat na textil řadu efektových tisků. Například plastický tisk, potisk metalickými nebo fluorescenčními barvami. Tisk na textil může vytvořit například imitaci kůže nebo semiše. Kombinace různých tiskových technik, případně i výšivky rozšiřuje možnosti potisku textilu.

 potisk_textilu_glitr_01  potisk_textilu_semis_01

ZNAČKOVÝ REKLAMNÍ TEXTIL...

Nabízíme kvalitní reklamní oděvy určené pro potisk. Můžete vybítrat trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, vesty a dětský textil v široké nabídce střihů a barev. Od dodavatelů reklamního textilu ADLER, ALEX FOX, ANVIL, B&C, CONTINENTAL, ČERVA, FRUIT OF THE LOOM, GILDAN, HANES, JAMES AND NICHOLSON, KEYA, RUSSELL, SOLS, STEDMAN a další.

 potisk_textilu_tricka_01  potisk_textilu_mik_06

ZAKÁZKOVÝ TEXTIL...

Sortiment reklamního textilu můžeme rozšířit o originální textilní výrobky zpracované přesně pro daný záměr. Dle vašich požadavků ušijeme a potiskneme například cestovní polštářky, dárkové sáčky, látkové obaly na dárkové předměty, textilní hračky, kuchyňské zástěry, chňapky a další textilní výrobky.

 potisk_textilu_chevak_06  potisk_textilu_satek_01

 

FIREMNÍ TEXTIL...

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, montérkové blůzy, klasické montérky, kalhoty s laclem, vesty, trička, sukně, zástěry, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy.

 potisk_textilu_hell  potisk_textilu_husqvarna

 

PODROBNĚJŠÍ ÚDAJE NA COLORFACTORY.CZ