a_potisk tasek_C

Potisk tašek

REKLAMNÍ BAVLNĚNÉ TAŠKY...

Nabízíme reklamní bavlněné tašky s potiskem podle vámi dodaných předloh. Realizujeme i malé série tisku.

 potisk tasek_balkan  potisk tasek_promod

POTISK TAŠEK SÍTOTISKEM...

Látkové tašky potiskujeme sítotiskem, tisk je vysoce trvanlivý i při častém praní. Na tašky lze tisknout jednoduché motivy i plnobarevný rastrový tisk.

 potisk tasek_design  potisk tasek__intuo

POTISK TAŠEK „NA SPAD“...

Potisk až na hrany tašky lze realizovat pouze u tašek šitých na zakázku. Tašky se tisknou na rozešité díly ještě před ušitím. Je možné potisknout i boky tašek, nebo našité kapsy.

 potisk tasek_life  potisk tasek_kovo

NABÍDKA REKLAMNÍCH TAŠEK K POTISKU...

Nejčastěji používané jsou bavlněné tašky 38 x 42 cm v gramáži 140g, ale v nabídce jsou i další rozměry a rovněž tašky s širokým bokem. Na výběr jsou ucha k nošení v ruce nebo přes rameno. Textilní tašky lze objednat v široké škále barev. V nabídce máme i tašky z netkaných textilií a jutové tašky.

potisk_textilu_reklamni_tasky potisk tasek_jutove_a (2)

VÝROBA TAŠEK NA ZAKÁZKU...

U tašky vyráběných na zakázku můžete volit velikost a tvar tašky, vyšší gramáž tašky. Je možné kombinovat různé barvy látek, například jinou barvu uch. Vsazením dna a boků můžete určit hloubku tašky. Tašku lze opatřit dalšími doplňky, lemovkou, kapsou, zavíráním na knoflík a podobně.

potisk tasek_T09 potisk tasek_T16

VAKY NA ZÁDA...

Vaky na záda – malé batůžky patří k oblíbeným reklamním produktům, jsou velmi vhodné pro potisk. Nabízíme značkové bavlněné vaky na záda Westfordmill a Jassz.

 potisk_vaku_ibis  potisk_vaku_baobab

PODROBNĚJŠÍ ÚDAJE NA  REKLAMNI-TASKY.EU